O firmie

Witamy na naszej stronie.

Nasza firma zajmuje się wyposażeniem wnętrz w meble różnego rodzaju dostosowane do konkretnego pomieszczenia i gustu klienta zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego. Najczęściej są to: szafy, komody, garderoby, biurka, meble kuchenne, szafki, oraz inna zabudowa.

Realizujemy zamówienia indywidualne według projektów zleceniodawcy, jak również przygotowujemy projekty na indywidualne zamówienia. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów i zadowolenie klienta ze współpracy z nami. Wyróżniamy się terminowością, szybką realizacją i profesjonalizmem nie tylko w kontakcie z klientem, ale i w wykonaniu naszych produktów.

Większą część naszych zleceń stanowią meble wykonane z płyt zarówno o frontach prostych, giętych jak i lakierowanych, ale pracujemy także na bazie produktów drewnianych, oraz drewnopodobnych.

Do wykonania mebli używamy tylko sprawdzonych podzespołów i współpracujemy z najlepszymi partnerami na rynku zaopatrzenia w materiały i surowce, między innymi BLUM, LAGUNA, GAMET, NOMET, GTV, GH i wieloma innymi.

Blum to firma zajmująca się produkcją zawiasów, prowadnic i systemów ułatwiających jak i poprawiających ergonomię w kuchni. Są to produkty o najwyższej jakości i trwałości.

Laguna to firma, która posiada w swej ofercie mnogość rozwiązań jeśli chodzi o zabudowę wnęk w szafy i garderoby.

Nasza firma bazuje na kolorach płyt i blatów firm: KRONOSWISS, KRONSPAM, PFLEIDERER, BIÓROstyl; oraz na frontach firm: DRE, WIECH, LAWABO, AQUAFRONT, CLASSICVENEER – okleiny naturalne. W gamę naszych produktów wchodzą oczywiście także fronty drewniane i lakiery wysoki połysk, mat – produkowane w profesjonalnej lakierni.

Zapraszamy do współpracy